چهل سالگی انقلاب اسلامی از جهاتی اهمیت فراوانی دارد یکی از آنها ورود به مرحله تکامل و پختگی است

مصاحبه خبر نگار صالحین حوزه راه کربلا  با حجت الاسلام و المسلمین طاهری  سرمربی  صالحین  سپاه ناحیه عشایری استان کرمانشاه.

حجت الاسلام و المسلمین طاهری اظهار داشت : در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هستیم ، چهل سالگی انقلاب اسلامی از جهاتی اهمیت فراوانی دارد یکی از آنها ورود به مرحله تکامل و پختگی است و باید شاهد شکوفایی و اقتدار بیش از پیش  این انقلاب باشیم .

وی افزود : رهبر معظم انقلاب تاکید دارند که مقایسه ای بین انقلابهایی که در جهان اتفاق افتاده و انقلاب اسلامی ایران داشته باشیم و تلاشهای ایشان مبنی بر ماندگاری انقلاب اسلامی و دستاودهای آن تا نیل به (تمدن اسلامی ) داشته باشیم .از طرفی دشمنان انقلاب و طراحان آنها این موضوع چهل سالگی انقلاب را بزنگاه مناسبی می دانند تا در این بستر بتوانند نقشه های خود را جامعه عمل بپوشانند و عوامل ماندگاری و کار آمدی نظام اسلامی را از بین ببرند .

وی ادامه داد : جان بولتون در نشست سال ۲۰۱۷ منافقان در پاریس می گوید : نباید بگذاریم رژیم ایران چهل سالگی خود را ببیند .

سرمربی صالحین سپاه ناحیه عشایری تصریح کرد : در انقلابهای بزرگ می بینیم پس از فرو نشستن تب انقلاب یک نوع بازگشت به شرایط عادی و سرخوردگی از وعده های انقلاب و گذشتن از اصول و ارزشها دیده می شود، تجربه انقلاب هایی چون فرانسه ، روسیه و چین مؤید این موضوع است ، و دشمن استکبار می خواهد این سناریو را درباره انقلاب اسلامی ایران عملیاتی کند .اما با رهبری های امامین انقلاب ،  بعد از چهل سال از انقلاب ما توانسته ایم شعارهای اولیه انقلاب را حفظ کنیم . لذا تا زمانی که مردم در صحنه هستند و گوش به فرمان  رهبر معظم انقلاب اسلامی باشند و دستاوردهای این انقلاب بازخوانی و با سایر انقلاب ها مقایسه ای صورت بگیرد می تواند ضامنی برای تداوم حیات انقلاب اسلامی باشد و توطئه های مختلف دشمنان را خنثی نموده و همین طور انقلاب اسلامی به حرکت خود تداوم بخشد .

انشاءالله