نشست کتابخوانی با حضور جناب آقای ملکیان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،جناب آقای ادیب رییس بنیاد شهید شهرستان هرسین ، خانم حاتمی نویسنده ی کتاب پهلوان شهر آفتاب و نیز پیشکسوتان و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی برگزار گردید .

در ابتدای این جلسه سرکار خانم حاتمی اثر خود با نام پهلوان شهر آفتاب:شهید مسعود دارابی قهرمان کشتی کشور را معرفی نمودند و در ادامه دیگر حاضرین نیز به معرفی کتابهای خوانده شده توسط خود پرداختند و تجربیات مطالعاتی خود را در اختیار سایرین قرار دادند .

گفتنی است کتاب خوان عنوان نشست هایی است که به منظور به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب برگزار میگردد.

این جلسه در فضایی صمیمی تلاش دارد تجربیات مطالعاتی افراد کتابخوان را برای سایر علاقمندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک گذارد.

این نشست ها به صورت ماهانه و با شرکت حداقل ۶ نفر در مدارس و کتابخانه ها برگزار می شود و شرکت برای عموم علاقه مندان آزاد می باشد .

از تمامی علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی دعوت به عمل می آید به منظور انتقال تجربیات مطالعاتی خود به دیگران جهت شرکت در این نشست ها به کتابخانه های عمومی مراجعه نمایند.

img_20180110_081318 img_20180110_081328_0

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :