فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان کرمانشاه گفت:فتنه سال ۸۸ باهدایت رهبر معظم انقلاب وتبعیت مردم ولایت مدار برنامه های شیطانی نظام استکبار نقش برآب شد

سرهنگ کامران هزار خانی فرمانده ناحیه عشایری استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار بسیجی عشایر،ا ظهار داشت :بعد از فرو پاشی شوروی و افول قدرت بلوک شرق ، غرب به سرکردگی آمریکا تصور این را داشت که می تواند در نظام بین الملل یکه تاز جهان باشد،اما غافل از اینکه نظام سیاسی اسلام با رهبری ایران در غرب آسیا ظهور پیدا کرد.

وی افزود:همین حضور قدرتمند ایران به لحاظ مبانی مستحکم سیاسی و اعتقادی که منجر به جذب ملتها و گروهها سیاسی آزادیخواه در سطح منطقه باعث شد که توجه استکبار جهانی بخصوص آمریکا به ایران بیش از گذشته جلب شود و برنامه برای براندازی نرم نظام مانند گذشته داشته باشد.

فرمانده سپاه ناحیه عشایری درادامه بیان کرد: از جمله یکی از این موارد فتنه ۸۸ بود که با دور اندیشی وهدایت رهبر معظم انقلاب وهمچنین تبعیت محض مردم ولایتمدارتمام برنامه های شیطانی نظام استکبار را به هم زد و توانستند بار دیگر با حضور با شعورخود اقتدار نظام اسلامی را به رخ دشمنان بکشانند.

هزارخانی گفت:لذا تمام مسئولین ومردم نیازمند این بصیرت انقلابی هستند تا بتوانند ازتمام گردنه های پیش رو با اقتدار عبور کرده وبه سر افرازی وسربلندی برسند.

این خبر را به اشتراک بگذارید :