امام جمعه هرسین : مواظب باشیم آن برکاتی که در ماه مبارک رمضان نصیب ما شده است را از دست ندهیم

حجت الاسلام اجرایی امام جمعه هرسین در خطبه های نماز عید سعید فطر در سخنانی ضمن تبریک عید فطر به مردم هرسین در سخنانی اظهار داشت: باید شکرگذار نعمات خداوند بزرگ باشیم و خدا را سپاس گذاریم که توفیق یک ماه روزه ، نماز و تلاوت قرآن را به ما داد.

وی افزود: ابتدایی ترین این است که با زیان باشد و هر نعمتی که به ما می رسد دست ها را بلند کنیم و بگوییم الحمدلله، مرحله یالاتر شکر قلبی است و مرحله سوم شکر عملی است و آن شکری است که نعمت های که به ما رسیده است را بجا استفاده کنیم.

امام جمعه هرسین تصریح کرد:  باید مواظب باشیم که آن برکاتی که در ماه مبارک رمضان نصیب ما شده است را از دست ندهیم و مواظب باشیم که یکماه خداند متعال شیطان را در بند کرده است و یک فضای معنوی مهیا شده بود، ما می توانیم این برکات را تا رمضان سال آینده ادامه دهیم.

حجت الاسلام اجرایی با اشاره به وجود برخی از مشکلات در شهر هرسین اظهار داشت: این شهر مشکلاتی دارد و همه باید دست در دست هم بدهند تا آنها حل شوند و این مشکلات به واسطه فرد خاصی برطرف نمی شوند.

وی افزود: متأسفانه نام زیبای این شهر قدری به خاطر بحث اعتیاد آلوده شده است و همه باید کمک کنند که این آلودگی از این شهر کنده شود.

امام جمعه هرسین خاطرنشان کرد: مسئله دیگر بحث خانواده است، موضوع طلاق در این شهر در حال رشد است، یک درصد هم برای این شهر زیاد است و این در حالی است که در هرسین ۲۰درصد آسیب طلاق وجود دارد که این شایسته نیست.

حجت الاسلام اجرایی در ادامه اظهار داشت: خداوند متعال توصیه می کند به بزرگترها که اختلاف بین زن و شوهرهای جوان را حل کنند، مواردی در این شهر مراجعه می کنند که زن و شوهر می توانند با هم کنار بیایند ولی پدر و مادرها نمی گذارند.